Znajdź swoją WOLNOŚĆ

„Kobiety łączcie się” – najnowsza odsłona teledysku „Wolnym tempem” Agnieszki Musiał stworzona przez same zainteresowane

Już 7 czerwca na kanale YouTube Artystki ukaże się najnowsza wersja teledysku „Wolnym tempem”. „Jest to wyjątkowy projekt, bo stworzony przez same kobiety” – mówi Agnieszka i podkreśla, że w swoim przekazie nie chce narzucać niczego słuchaczowi, a zachęcić do własnej refleksji nad swoimi pragnieniami, planami, po prostu życiem. Właśnie dlatego powstała błogo płyta, której utwory układają się w historię i są jednocześnie zaproszeniem słuchacza do odkrycia w sobie własnego tempa życia.
Nosimy w sobie konflikty i przenosimy je na zewnątrz, przez co powielamy schematy  których nie chcemy. Tak często żyjemy nie swoim życiem, chodzimy w za ciasnych butach cudzych oczekiwań, jesteśmy niewolnikami co inni o nas pomyślą, tak bardzo skupiamy się na Tym co wydaje nam się, że powinniśmy zrobić. Dlatego nie przegap tej daty i odszukaj własne tempo do czego z serca zaprasza Agnieszka Musiał:

Czy ta odsłona nie jest wzruszająca?

Znajdź swoją WOLNOŚĆ
Share this