/ wiara

Masz dla siebie czas?

Ujęła nas głosem i osobowością, jest zmysłowa i kobieca, a przy tym piękna duszą i ciałem, czyli… cała Agnieszka Musiał!

Jak być w pełni wolnym? Czego naprawdę pragnę? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w sobie, w żywej relacji z Panem Bogiem, a nie na zewnątrz – podkreśla Agnieszka Musiał i zaprasza Cię do odzyskania utraconej wolności w najnowszym teledysku „Wolnym tempem”.
Tak często żyjemy nie swoim życiem, chodzimy w za ciasnych butach cudzych oczekiwań, jesteśmy niewolnikami co inni o nas pomyślą, tak bardzo skupiamy się na Tym co muszę. Korki, praca, szkoła, codzienne obowiązki, zalew informacji, ekstremalne przesuwanie własnych granic, balansowanie na cienkiej linii wytrzymałości, zaciskanie zębów aby nie powiedzieć co się myśli, ciągły bieg, który stał się celem samym w sobie. A gdzie w tym wszystkim jesteś Ty?
Wokalistka zwraca uwagę na Wolność dużo głębszą niż można wyrazić słowami. Zamknij oczy i wsłuchaj się w siebie. Odzyskaj kontakt z centralą – z Bogiem w swoim sercu, Twoimi uczuciami oraz emocjami.
Piosenka wpisuje się w nurt slow łączący ludzi świadomych, którzy wybrali życie we własnym tempie: slow life, slow food, slow cinema, a Agnieszka Musiał stworzyła niezwykle prawdziwą slow song pt. „Wolnym tempem” w którym zachęca do zatrzymania się w tym biegu i wsłuchania w siebie, a nie ekspertów od tego jak należy lub nie należy żyć. Twoje naturalne tempo znasz tylko Ty, a poznasz je pytając o swoje prawdziwe tempo, powołanie Pana Boga. Wsłuchaj się w siebie i daj sobie czas na to Spotkanie:

Ta premierowa piosenka zapowiada debiutancką płytę Artystki pt. „Błogo”, wydaną przez agencję muzyczną BONART MANAGEMENT”, która ukaże się z pod koniec maja. Twórcami teledysku są Mateusz Miszczyński i Marcin Jończyk, zgrany duet reżysersko – operatorski.
Zapraszamy też na:

Kanał yt: https://www.youtube.com/channel/UCCLQinCLHWpokX7SldYa-lw

Facebook: https://web.facebook.com/agnieszkamusial777/?_rdr

Instagram: https://www.instagram.com/musial_agnieszka/

Masz dla siebie czas?
Share this