Silne Małżeństwo

Jestem już w 6 miesiącu ciąży! Kuba tak szybko rośnie i…kopie jak zawodowy piłkarz. Wraz z Przemkiem przygotowujemy się, aby przyjąć Go jak najlepiej na tym świecie.
Chcemy Mu też zapewnić piękną rodzinę, jednak aby to było możliwe** nie możemy zaniedbać naszej relacji, która jest między nami** – Rodzicami Kuby, ale przede wszystkim nami jako MAŁŻONKAMI.

W ostatnich dniach szczególnie dochodzą do nas historie osób – tak jakby Bóg chciał nam pokazać i nauczyć nas, że od jakości relacji małżeńskiej, zależy szczęście rodzinne. Być może to zbieg okoliczności, który dochodzi do naszej rodziny w tym czasie zmian. A może, to tych kilku Klientów, którzy otworzyli się i wyznali, że tak pochłonął ich biznes, że „nagle” okazało się, że nic ich nie łączy… prócz wspólnego majątku i dzieci. Wg mnie to nie jest nic, a bardzo, bardzo, bardzo dużo! Kilka tygodni temu Znajomy wyznał ze zdziwieniem żaląc się, że Jego druga Żona jest jeszcze bardziej uparta niż … pierwsza!

  • Dlaczego osoby bliskie stają się sobie tak odległe?
  • Jak uniknąć rozkładu więzi?
  • Czy można żyć z małżonkiem, który stał się wyłącznie – jak to często piszą/mówią mi kobiety – współlokatorem, który tylko mnie rani?

Jest o co zawalczyć, bo od naszych relacji zależy SZCZĘŚCIE nie tylko nasze, ale i naszych dzieci, a nawet ludzi wokół!

Chcemy wraz z Wami pracować nad naszą małżeńską więzią (lub ją zbudować). Być może to będą drobne zmiany, które poprawią Waszą codzienność, a może diametralne zmiany, które odbudują Waszą Miłość. Być może już nie wierzycie, że coś może się zmienić – dajcie jednak sobie te 14 dni, aby na serio zająć się… WAMI. Wiem, że to może budzić Wasze wątpliwości, ale uciekanie od problemów ich nie rozwiązuje, a … kumuluje.

Jak to będzie wyglądało?

Przez 14 dni codziennie otrzymacie na Wasze e-maile krótką wiadomość zawierającą: wprowadzenie, propozycję tematów do poruszenia i zadania.
Wygospodarujcie chwilkę np. co wieczór, aby usiąść RAZEM i przeczytać razem tą wiadomość, i przejść przez poszczególne pytania i zadania. To WASZE spotkania, które przechodzimy wspólnie z Wami!

Dlatego, jeśli chcesz wziąć udział w kursie Silne Małżeństwo porozmawiaj o tym ze swoim współmałżonkiem, a potem wyślij zamówienie w komentarzu koniecznie podaj dwa e-maile Twój i małżonka – na te dwa adresy będą wysyłane wiadomości przez kolejne dwa tygodnie (możesz oczywiście podać jeden adres e-mail, ale takie rozwiązanie jest bezpieczniejsze, gdyby do któregoś z Was nie dotarł e-mail; poza tym niektórzy chcą móc się przygotować – do czego zachęcamy! – dajcie sobie taką możliwość).

Koszt inwestycji: Twój czas i wyłączna uwaga dla współmałżonka + 29 zł brutto

Często mówimy z Przemkiem, że dobre małżeństwo jest jak jednostka do zadań specjalnych – możecie wspólnie zrobić bardzo dużo dobra, ochronić to, co bezbronne i piękne, ale trzeba najpierw zawalczyć o siebie i o siebie nawzajem. Jest o co!
Być może jest to dla Ciebie mało romantyczna wizja, ale tak to już jest w małżeństwie, że albo walczy się ze sobą albo o siebie. Wy zdecydujcie.

Błogosławimy Wam i Waszym relacjom!
Agnieszka i Przemek