Grudzień, miesiąc świąteczny, w którym obdarowujemy się wspólnie spędzonym czasem, modlitwą, wielkimi lub drobnymi upominkami. Czas wyjątkowy, w którym dzieci czekają, aż odwiedzi ich św. Mikołaj, a dorośli czekają na wyjątkowe spotkanie, w którym będą mogli razem usiąść przy stole i radować się z … narodzin naszego Pana i Zbawiciela Jezusa Chrystusa.
 
Chcielibyśmy, aby ten czas, który pozostał do Wigilii Bożego Narodzenia, był dla nas połączeniem spraw duchowych, ze sprawami typowo ziemskimi jakimi są choćby… [prezenty](https://ubogacani.pl/sklep/). Prezenty, które wcale nie muszą być drogie!
 
Zapraszamy Cię do akcji PODZIEL SIĘ WIARĄ, w której zachęcamy do dzielenia się, udowadniania oraz okazywania dumy z wiary, a zarazem chwalenia się prezentami, które chcielibyście otrzymać lub sami zamierzacie komuś wręczyć, a które niosą za sobą [wartościowy przekaz](https://ubogacani.pl/sklep/).
 
Wiemy, że tylko Bóg może człowieka uszczęśliwić, a drobne upominki mogą pomóc przełamać stereotypy i pokazać, że wiara jest atrakcyjna i nie kojarzy się z kiczem! Pokażmy, że prezenty mogą być ze smakiem, a wręczając je osobom nam bliskim, możemy dać świadectwo naszej wiary, błogosławić im dobrym słowem, okazać troskę i miłość.
 
Nosisz wykonany własnoręcznie różaniec? Pochwal się nim!
Masz bransoletkę z krzyżykiem? Chętnie go ujrzymy!
Chcesz wręczyć komuś piękną Ikonę, którą sam napisałeś lub masz np. kubek z cytatem z Biblii? Podziel się tym z nami!
**Pokażmy razem, że wiara jest piękna i atrakcyjna!**

Link do wydarzenia na fb: https://www.facebook.com/events/383119658688818/