/ Jan Paweł II

Jan Paweł II ponownie w Sosnowcu!

Jan Paweł II ponownie w Sosnowcu! Wartościowy koncert Zespołu New Life’m

**Już 29.10.2016 r. w sosnowieckiej MUZIE zagości Zespół New Life’m. Ten znany na polskiej scenie muzycznej chrześcijański Zespół zaprezentuje publiczności piosenki z najnowszej płyty „Moje Westerplatte”, która powstała w oparciu o nauczenie Jana Pawła II.**Dla Papieża Polaka wiara, nadzieja i miłość wiązały się nie tylko z duchowością człowieka, ale także z tożsamością swojego narodu.

Polskie sprawy zawsze niezmiernie nurtowały Jana Pawła II, dlatego Zespół New Life’m wybrał kilkanaście tematów z papieskiego nauczania i na ich bazie powstały oryginalne premierowe utwory. Płyta „Moje Westerplatte” bazuje na elementach różnych gatunków muzycznych tak, by każdy odnalazł w tym projekcie coś bliskiego swojemu sercu. Piosenki z płyty „Moje Westerplatte” poruszają najważniejsze tematy naszej duchowości i tożsamości, takie jak: sens życia, godność człowieka, walka o wybór słusznych wartości,  moc wiary, miłość i miłosierdzie w naszym życiu, waga Eucharystii, rola Maryi, jedność i odpowiedzialność wobec wspólnoty czy zaufanie Bogu w naszej codzienności.

Utwory są bardzo zróżnicowane, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie.

„Każdy z Was, młodzi Przyjaciele, znajduje też w życiu jakieś swoje Westerplatte, jakiś wymiar zadań, które trzeba podjąć i wypełnić, jakąś słuszną sprawę, o którą nie można nie walczyć, jakiś obowiązek, powinność, od której nie można się uchylić, nie można zdezerterować. Wreszcie, jakiś porządek prawd i wartości, które trzeba utrzymać i obronić, tak jak to Westerplatte. Utrzymać i obronić, w sobie i wokół siebie, obronić dla siebie i dla innych”

JAN PAWEŁ II

To od każdego z nas zależy czy słowa Świętego Jana Pawła II przenikną naszą codzienność.
Pamiętamy i walczymy: o Polskę oraz nasze serca.
Zapraszamy na Koncert!

Inne Koncerty Zespołu:

21.10.2016 r. – Wrocław

26.10.2016 r. – Lublin

Chcesz kupić płytę Zespołu New Life’m, specjalnie dla Ciebie po podaniu hasła: UBOGACANI na http://www.sklep-bonart.pl/ otrzymasz **5%**na cały asortyment!
Muzyka jak Miłość – nie zna granic!

Aby nie przegapić wartościowych promocji i treści zapraszamy do zapisania się na UBOGACAJĄCY Newsletter.

Jan Paweł II ponownie w Sosnowcu!
Share this