Mamo, Tato – tylko BĄDŹ!

Wszyscy potrzebujemy siebie nawzajem, a rośniemy tylko wtedy, gdy mamy Miłość. Jeśli na jakimś etapie życia brakuje Miłości to się … zatrzymujemy. Później chodzimy fizycznie dorośli, a w środku małe dzieci.

Już zaraz 1 czerwca – dzień, w którym szczególnie modlimy się za wszystkie Dzieci na świecie! Spędźcie razem z waszymi Pociechami czas i pozwólcie im wprowadzić się w ich świat, w którym wszystko jest możliwe i nie ma żadnych ograniczeń!

Nie masz Dzieci? My niestety również jeszcze nie mamy. Jednak jesteśmy chrzestnymi Rodzicami i mamy w Rodzinie niezłą gromadkę małych Pociech. Nie daj się prosić tylko wejdź w piękny i malowniczy dziecięcy świat!

A prezent? Ty bądź prezentem oraz czas jaki razem spędzicie, a jeśli chcesz kupić jakiś drobiazg to niech to będzie dodatek.

Przygotowaliśmy kilka wartościowych propozycji dodatków, ale UWAGA! niech to będzie bonus do waszego wspólnego BYCIA RAZEM!

Księgarnia Świętego Pawła: www.ksiegarniaswpawla.pl przygotowała dla Was rabat -15% ! Rabat będzie obowiązywał od dziś do 4 czerwca i będzie obejmował dział „Dla dzieci i młodzieży” oraz gry, które są w dziale …”Gry” 🙂 Dodatkowo obejmie również produkty w kategoriach „Bierzmowanie”, „Chrzest” oraz „Komunia Święta” – wybierz tak jakbyś sam był Dzieckiem 🙂

Kod rabatowy to: DD2016
Wybierzcie coś, co mogłoby posłużyć Wam do wspólnego spędzenia czasu 🙂

A może zróbcie coś razem i niech to co wykonacie będzie waszą pamiątką wspólnej przygody!

Stańmy się prawdziwymi i oddanymi fanami naszych Dzieci!
Sami też stańmy się w prostocie jak Dzieci 🙂