Odnaleźć siebie – zaproszenie

Tylko poznając siebie jesteś w stanie podejmować świadome decyzje!
Dziś z każdej strony krzyczą nam jacy mamy być. Mam być fit czy wysportowaną bizneswomen? Perfekcyjną panią domu, a może spontaniczną i niezależną? Naprawdę można oszaleć! Masz tak czasem?
Już wiem, że nic, co z zewnątrz nie nada Tobie Twojej wartości. To trochę tak, że rodząc się zapominamy kim jesteśmy i albo się odnajdujemy, albo nieustannie oddalamy od samych siebie czując ogromną przejmującą głuchą pustkę.

Wiem o czym piszę…
Samoświadomość jest dla nas tym, czym mapa i kompas dla wędrowca.

Jeśli …

  • nie wiesz kim jesteś
  • czujesz, że wciąż gubisz się w swoim życiu
  • brak Ci pewności siebie
  • szukasz siebie
    Zapraszam Cię do wspólnej wędrówki, aby odnaleźć Ciebie! Nie jesteś sam/a!

Napisz na: kontakt@ubogacani.pl i opisz krótko Twoją historię – tak jak potrafisz.

Wspólnie ustalimy plan działania. Nie ma dwóch takich samych ludzi! Nie ma też jednej uniwersalnej metody dla każdego Człowieka. Jesteśmy zbyt skomplikowani.

UWAGA!
Za wszystkie osoby z którymi pracujemy także się modlimy. Jeśli nie wierzysz, a rozpoczynamy współpracę to wiedz, że modlimy się także za Ciebie. Zawierzamy Ciebie Bogu, a przed spotkaniem prosimy Ducha Św. o mądrość i rozeznanie dla Twojej sytuacji oraz unikalnego powołania. Dlaczego? Bo jesteśmy istotami cielesnymi, psychicznymi, ale też i duchowymi! A zaniedbując jakąkolwiek ze sfer oddalasz się od siebie. Prawdziwego siebie. Na pewno tego nie chcesz, więc… zmieńmy to! DO DZIEŁA!

Kim jestem?
Tylko współtowarzyszem w Twojej drodze. Ty tu jesteś najważniejszy/a!
Jestem: Człowiekiem, Kobietą, Spełnioną Żoną, Przyjaciółką, Mamą duchową wielu wspaniałych Dzieci, Mamą chrzestną dwóch przepięknych Córek, Trenerką personalno-biznesową w www.ZarzadzaniePoLudzku.com, Trenerką CROWN, Córką, Siostrą, uśmiechniętą Osobą pełną ideałów. Jestem dowodem, że dla Boga nie ma zbyt trudnych przypadków.
Ruszamy na wspólną wędrówkę? 🙂